41     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     : Głos luduWacław " DRIZIT " Beck


Dopiero na ostatnim czacie wpadliśmy na pomysł, że może by tak reszta redakcji podzieliła się ze światem mailami które otrzymuje (bo dotychczas publikowaliśmy tylko te które przychodził do mnie i do Emill’a). Prawda że genialne? :> Dlatego w tym wydaniu mam dla Was kilka starszych, ale nadal aktualnych maili.
PS. Ty tam przed monitorem! Wiem, że się powtarzam, ale... piszemy każdy tekst specjalnie dla Ciebie (!) dlatego zrób nam tą przyjemność i napisz też specjalnie coś dla nas! :]Hej Hmm pytanie jakich wiele, ale co by było gdybym wysłał do was tekst albo o Fallout 3 (van Buren) albo o Halflife 2. Gry to w sumie dość ważna cześć mojego życia (to chyba smutne :>>>>) [Eeeee, czemu smutne? :P]
SS [-NG jak wnioskuję ze zdania], hmm z pewnością przypomina dobre czasy gdy SS był symbolem w świecie komputerowym.
W każdym razie jakbym coś naskrobał coś wyszperał, skleił i okrasił kilkom ogładniejszymi [jakimi? :P] słówkami miałbym szanse byście zamieścili coś w zinie?
Koniec głupich pytań [nie było takie znów głupie].

Nowy czytelnik,
Grean "Effetus" Flowers

Co by było? :>Hmmm, najpierw bym go dostał na skrzynkę:D. Potem musiałby przejść masę crash testów, a gdyby wypadł pozytywnie i coś by z niego zostało myślę że trafiłby do zina. A tak już trochę poważniej i bardziej rzeczowo. Jak napiszesz tekst który nam się spodoba i nie będzie pisany łamaną polszczyzną to ma duże szansę trafić na łamy gazety. A przy okazji („nie jestem dla pacjenta żadną okazją”) oczekujemy na Wasze materiały!!!

Lista Niepotrzebnych Plików w numerze 13:
\LAY:

back2.gif
img1.gif
img3.gif
m-fk.gif
m-glowa_w_mur.jpg
m-im.gif
m-rec.jpg
opowiadanie.jpg
starzone.jpg

\SCREENY:

13.jpg (zin wczytuje identyczny plik z katalogu LAY)
cz-1.jpg
cz-2.jpg
cz-3.jpg
cz-4.jpg
menu_screen1.jpg
mp4-5.jpg
ss-th-1.jpg
ss-th-2.jpg
ss-th-3.jpg
ss-th-4.jpg
xmen-1.jpg
xmen-2.jpg
xmen-3.jpg
xmen-4.jpg

\..:

22.php.add [Atrybut UKRYTY]
---------------------------------
RAZEM: 231,651 bajtów

Popracujcie nad tym :)
Arclon

Kurcze jak ja kocham te maile :P Nie chciałbyś zostać naszym księgowym? :> A tak w ogóle skąd wiesz że są niepotrzebne :P
Nie wiem jaką wersję badałeś (pewnie zip) ale kurczę, naprawdę nie wiem jak to się dzieje :> Przy 13 numerze akurat sprawdzałem przy składzie każdy plik…naprawdę nie wiem :D Ale wiedz że pracujemy nad tym :D
Zresztą ten problem niedługo powinien całkowicie zniknąć, za sprawą tajemniczego łomu :D


Wyszperane w prywatnych teczkach agentów SS-NG:

Hej!
No proszę, dopiero teraz dowiedziałem się, ze ktoś kontynuuje kącik, którego współtwórcą wraz z LMK byłem na lamach SS :) Cieszę się, że jest fachowo prowadzony i odwalacie naprawdę fajną robotę :)

Niech Moc będzie z Wami :)
Rif

Przyjemnie się tworzy zina wiedząc że czytają go współtwórcy SS’a. Koledzy naprawdę bardzo się przykładają do swojej roboty i fajnie że efekty są zadowalające :] Dzięki za głos!

Witam.
Właśnie przeczytałem twój felieton w 13 nr SS-NG i "na gorąco" postanowiłem go skomentować :)
UWAGA!! Komentarz jest obarczony piętnem miłości i uwielbienia do WIELKIEGO I JEDYNEGO SS'a
HEREZJA, HEREZJA, HEREZJA!!! Gdyby św. Inkwizycja nadal działała to spłonąłbyś na stosie razem ze wszystkimi HD-kami, na których znajduje się Zin!! ;)
Ufff... strzelę sobie Pavulona to mi przejdzie ;)
-Strzeliłem sobie-
Artykuł jest bardzo dobry... więcej nie powiem bo tak jakoś mi się robi słabo i nic mi się nie chceeee...

Pzdr,
Otas

AloneMan: Miło jest wiedzieć, ze ktoś w ogóle czyta moje wypociny:) A tak na serio, to ja tez kochałem (kocham?) SS'a, ale spoglądając na sprawę bez sentymentów, to SS nie był pismem profesjonalnym. Podtrzymuje więc tezę, że gdyby w 1994 roku na rynku pojawiło się nowe pismo, to zniszczyłoby wszystkie inne. Niemniej dobrze że tak się nie stało, bo dzięki temu przez następne lata mogliśmy wszyscy czytać czerwony magazyn z niebieska błyskawica.

Witam. Właśnie przeczytałem zapowiedź Half-Life 2 Twojego autorstwa z SS-NG 12 i jestem zdziwiony informacją jakoby HL2 miał działać tylko na kartach N-Vidii. W zapowiedzi pochodzącej z E3 w której prezentowana fizyka świata HL2 już w komentarzu jest mowa, że engine JEST OPTYMALIZOWANY POD RADEONY, zatem powinien chodzić na nich lepiej niż na kartach N-Vidii. Na przyszłość polecam dokładniejsze przysłuchiwanie się wywiadom.

Pozdrawiam
Łukasz Waraczewski

Markinson: Witam serdecznie! Dziękuje bardzo za maila i za uwagi. Wyjaśniałem już sprawę na pewnym forum dyskusyjnym więc pozwól, że w odpowiedzi i zarazem usprawiedliwieniu ;) ) wkleję Ci poniżej mojego posta.

Witam! Cieszę się, że ktoś czyta moje artykuły
Niestety z moją zapowiedzią gry Half-Life 2 wynikła przykra sprawa. Ten artykuł miał iść do gazety już 2 numery temu (naczelny wspominał o tym we wstępie). Wysłałem go naczelnemu, lecz naczelny dowiedział się o istnieniu tekstu na zlocie w końcu lipca. Zapewne artykuł z racji swojej dużej wagi utknął gdzieś na routerach. Postanowiliśmy mimo wszystko tekst opublikować. Pisałem go (jak zaznaczyłem na końcu artykułu) mniej więcej w czasie gdy trwały targi E3. W czasie pisania tego tekstu huknęła informacja o tym jakoby gra miała chodzić tylko na kartach N-vidii. Wiele z informacji zaczerpnąłem z amerykańskich serwisów, były one wtedy jeszcze świeżutkie. Dziś przyznaję wiele jest już powszechnie znanych lub zdementowanych oficjalnie przez autorów gry. Postaramy się aby takie opóźnienia już się nie powtórzyły. Mam nadzieję, że Ty jak i inni czytelnicy nie zniechęciliście się do naszego Zina. W razie pytań zapraszam [email protected].w.pl Pozdrawiam gorąco AVE SS

Koniec cytatu.

Co do filmów z E3 (rewelacyjnych zresztą czego nie trzeba podkreślać specjalnie ;) widziałem je niestety dopiero po napisaniu arykułu. Ale sam słyszałem w demie technologicznym, gościu wyraźnie mówił, że jest ono prezentowane na ATI Radeon 9800 Pro.
Na koniec jeszcze raz dziękuję za cenne uwagi (pierwszy raz dostałem maila od czytelnika :)

Pozdrawiam i (oby) do przeczytania.


41     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     : Głos ludu