40     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     Wstępniak numeru
Wacław " DRIZIT " Beck
  W tym miesiącu nie będzie o liczbie czytelników, odwiedzin, forumowiczów –LICZBOM MÓWIĘ STANOWCZE NIE :> Będzie za to o wyborach (broń Pececie nie o parlamentarnych czy prezydenckich). Co miesiąc bowiem staję przed tragicznym wyborem: szkoła czy zin, mającym co najmniej tak tragiczne zakończenie jak Antygona. Taaa, wybór jest oczywisty i to zwykła formalność, bo przecież jestem uzależniony od wydawania zina, im więcej numerów wydaję tym większą mam na to ochotę; a we łbie kłębią się dziwne i szalone pomysły. Tylko powiedzcie to mojej profesorce z Ruskiego (rusyfikacja w Stalinogrodzie przebiega bez zakłóceń), ponieważ jutro stoczę bój z Armią Czerwoną i nie będzie tak miło. Jedyne co mnie ratuje to powiązania z KGB przez CIA oraz czerwona okładka, no i to że Lenin za sprawą Media M. wykonał plan pięcioletni.
My też mamy swój własny plan, (no może nie pięcioletni, ale jednak) w którym liczby są mało istotne, najważniejsza jest dobra zabawa, która przynosi korzyści, a my się właśnie tak bawimy, powiedziałbym nawet, że coraz lepiej. Najlepszym na to dowodem są numery jakie Wam wykręcamy (a raczej wydajemy). Spójrzcie tylko na aktualny, nie dosyć, że grubszy od poprzedniego, to jeszcze z mocno rozbudowaną częścią z zapowiedziami, że o dziale poświęconym Half-Life’owi już nie wspomnę (no może troszkę później :P). Jeżeli mówię już o niezłych numerach i o HL to muszę wspomnieć o VALVe, bo z nimi to dopiero niezły numer. Jak pewnie już słyszeliście kolesie dali sobie podprowadzić Source Code z HL2 i jego wersję beta. Śmiech na sali. Pomyśleliśmy, że w oczekiwaniu na HL2 i w związku z tą aferą (mamy tylko nadzieję, że to nie głupie tłumaczenia firmy) warto by było poświęcić ten numer ogólno pojętej tematyce HL. Postanowiliśmy więc przedstawić Wam sylwetkę firmy VALVe, opowiedzieć co nieco o CS’ie, BLUE SHIFT’cie, OPPOSING FORCE'ie, a także przedstawić kilka luźniejszych tekstów na temat tej sytuacji (zapowiedź HL2 znajdziecie w SS-NG 12). Dzięki temu przygotujecie się w 100% na premierę tej tak gorąco oczekiwanej gry.
Jak pewnie nie zauważyliście wprowadziliśmy nowe klepsydry, które posiadają od dziś nie tylko nową formę, ale i dokładnie przemyślaną zawartość (nie chcę słyszeć że Wam się nie podobają). Z większych zmian, które zostały do nich wprowadzone, chyba najważniejszą jest zamiana plusów i minusów na krótki komentarz od redaktora, uważamy, że taką forma będzie lepsza w odbiorze i zaoszczędzi to Wam czytania wyimaginowanych wad lub zalet.
Jeżeli już jestem przy klepsydrach to nie mogę pominąć recenzji jakie czekają na Was w listopadzie, a szczególnie chcę zwrócić uwagę na dwie polskie gry - CHROME oraz POLANIE 2 .
Myślę, że ani pierwszej (szeroko przedstawianej publiczności, także na E3), ani drugiej (no kto nie grał w Polan? No? Przyznać się!) nie trzeba specjalnie Wam przedstawiać ale warto je zauważyć nie tylko ze względu na to że to polskie produkcje, ale także dlatego, że są naprawdę na poziomie. Polacy RZL ! :> Co do recek to polecam Wam także SOUL CALIBUR 2 (2 recki, ponieważ na różne wersja platformowe) oraz Ring of Red. Zapowiedzi to w tym miesiącu trzy dwójki: GOTHIC2: NOC KRUKA, SYBERIA 2, DISCIPLES 2 – DODATKI oraz cztery trójki: TERMINATOR 3 : WAR OF THE MACHINES, BROKEN SWORD 3, FIA WORLD CHAMPIONSHIP 3, oraz V-RALLY 3, ale świeżego mięsa też nie zabrakło.
Dla Waszego dobra proponuję zajrzeć jeszcze do relacji z World Cyber Games, w której o turniejach: CS, FIFY i gier strategicznych.
Ankiety już liczymy i w następnym numerze opublikujemy ich wyniki. Już dziś mogę Wam zdradzić wstępnie dwie informację :D Otóż nasi czytelnicy (tak, o tobie mowa wpatrujący się właśnie ślepkami w monitor :]) to głównie ludziska po 20-stce (oj staruszki), a 5% całej populacji czytelników stanowią… dziewczyny (a więc jednak istniejecie :> gorące pozdrowienia!!). Reszta za miesiąc.
Łom, o którym była mowa we wstępniaku 13 numeru, a którym niedługo (to bardzo względne określenie czasu) uderzymy, jest nadal z wielką dokładnością odlewany, polerowany, malowany, tak, aby wszędzie błyszczał oraz imponował swoją niepowtarzalnością i profesjonalnym profilem :D.
Przygotujcie na to swoją głowę! Z każdą zarwaną nocą staje się on coraz bardziej realny :D
No dobra, to by było na tyle. Przed nami kolejny pracowity miesiąc, po którym powrócimy lekko zmodernizowani, potem uderzenie łomem, aż w końcu może damy Wam trochę odsapnąć od zmian.
Następne spotkanie dokładnie 1 grudnia, o 5000 obrocie wiatraczka, na ubitej ziemi Portalu Pism Kultowych. AVE

PS. Piszemy każdy tekst specjalnie dla ciebie (!), dlatego zrób nam tą przyjemność i napisz też specjalnie coś dla nas :][Emill] Fotorelacja
[Gonzo] WCG PL - Suplement
[kYuba] Turniej CS'a'
[Emill] Turniej Fify
[EndryU] Turniej Strategii

[Gregorious] Charaktery

[Pshemozz] Galeria pojazdów
[Pshemozz] Galeria p. II
[Keiran] Ręka Thrawna

[Fre] Wake up, Neo...

[Veeroos] Chrono Trigger

[Iwan] Mario Kart64 vs. Diddy Kong Racing40     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     Wstępniak numeru