22     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     : V-Rally 3Zbigniew "Emill" Pławecki


Niedawno firma Atari przedstawiła swoje plany wydawnicze na koniec tego roku, na której znalazła się niespodzianka dla wszystkich fanów ścigałek. Wersja V-RALLY 3 na PC zostanie wypuszczona już 14 listopada tego roku. Jeżeli więc okaże się ona tak dobra, jak wersje na PS2 czy X-Box’a (stworzone przez Eden Studios), to oznacza to naprawdę świetną wiadomość dla wszystkich PeCetowych graczy.Wszystko w tej grze, od dokładnie zrobionych modeli samochodów, po szczegółowo wykonane trasy, tworzy niezaprzeczalną i realistyczną atmosferę prawdziwego wyścigu.

Deja vu... czy tego już nie widzieliśmy w CMR?

Pokierujemy wszystkimi samochodami, jakie można zobaczyć na tegorocznych rajdach, a każdy z nich będzie można dowolnie dostosować do swoich potrzeb. Wiwatujący kibice i zniszczone, walające się po trasie elementy karoserii pomogą ożywić tory jak jeszcze w żadnej grze. A dzięki nowym: engine kolizji i fizyce gry poczujesz się jak rasowy rajdowiec z kilku tysiącami kilometrów tras za sobą. Według autorów V-RALLY 3... zostawi wszystko w tyle w tumanach kurzu.

Wymarzony garaż – wraz z zawartością

Jeśli chodzi o samochody, to min. zobaczymy Subaru Impreze, Mitsubishu Lancera Evolution 7, Citroena Xsarę, Forda Focusa i wiele innych,
Nie rozumiem jak mogli zapomnieć to telewizorku... przecież dopłaciłem!

a każdy z nich ma zostać stworzony z ponad 15 000 polygonów.
Game Features: Race the world’s top rally cars — Subaru Impreza, Mitsubishi Lancer Evolution 7, Citroen Xsara, Ford Focus and more; Fight your way through the most extreme driving conditions in six different, real-world locations; Tryby, w jakich możemy zagrać to Time Attack oraz Challenge, oraz.... V-Rally :). Ma on być swego rodzaju trybem kariery, w którym wiele będzie zależeć nie tylko od naszych umiejętności poskromienia samochodu, ale także wszelakich, trafnych, bądź nie, decyzji.

To co, jedziemy na skróty?21     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     : V-Rally 3